“Росіяни взялися за зброю”: повстанці звернулися до Путіна та його “шайки”

0
152

Найбільше чекають “на звільнення території, прикордонні до зони військових дій. Це – Курськ, Брянськ, Бєлгород”, вважають в РДК.

“Російський добровольчий корпус” (РДК) записав відео, в якому попередив диктатора РФ Володимира Путіна, що війна за вільну країну “триватиме доти, доки його повішене тіло не прикрасить стіни Кремля”.

Відео опублікували на своїй сторінці в телеграм-каналі, – пише ТСН.

“Роздерта м’ясними штурмами путінська армія затихла. Корупціонери та олігархи, які гризуть один одному горлянки. Зеки і мо(г)илізовані не розуміють, за що вони борються і за що вмирають. Етнічні банди взяли під контроль південні регіони, насаджуючи норми шаріату. Країна загрузла в безодні згарищ, вибухів і загадкових смертей. У Кремлі сидить корупційна кліка, яка вважає будинки та палаци мірилом людини. Центральна влада тріщить по швах і в паніці закручує гайки, а зміїний вузол міжкланової боротьби затягується все тугіше”, – заявили вони.

Бійці РДК вважають, що Росія “дозріла для змін”. А найбільше чекають “на звільнення території, прикордонні до зони військових дій”. Це – Курськ, Брянськ, Бєлгород. Вони беруть відповідальність за події в РФ на себе.

“Мирне населення може не турбуватися: РДК не воює з цивільними. Будь-яка допомога своїм співгромадянам, які були досить сміливими, щоб боротися проти путінської диктатури, наближає кінець війни, кінець смертей і кінець ганьби. Лінії фронту пройдуть районами сонних міст у глибокому тилу… Росіяни взялися за зброю. Росіяни сказали своє слово. І ніхто не наважиться сказати, що ми тут чужі. Ми нарешті повернулися додому!” – підсумували в РДК.