Російський актор загинув у страшній ДТП, переганяючи автомобіль для бойовиків на Донбас

0
323

Актор Сергій Пускепаліс відвідував  ДНР та ЛНР і переказував кошти сепаратистській армії в Донецьку.

Художній керівник найстарішого в рф театру драми в Ярославлі Сергій Пускепаліс розбився в ДТП. Йому було 56 років. Російська преса інформує, що чоловік переганяв авто із вантажем термобілизни для військових на Донбас, пише Главком

У південно-східній частині Ярославської області автомобіль Ford Transit з пасажирами Пускепаліса зіткнувся з вантажівкою, повідомляє місцеве МВС. В аварії загинуло двоє людей.

Згідно з відео очевидців, оприлюдненим виданням Mash, транспортний засіб було помічено на зустрічній смузі. Серед автомобілів, якими часто користуються колекціонери, актор допомагає в Москві, звідки машина повинна відправитися в ДНР. Вже завтра за участю другого відомого чирлідера-патріота Ігоря Угорнікова передадуть одному з рашстерських підрозділів.

Відео, на якому він демонструє подарунок, опублікував Mash. Актор побував у так званих «ДНР» і «ЛНР» і в інтерв’ю розповів, що перенаправляв кошти на підтримку армії сепаратистів у Донецьку. Він є активним прихильником вторгнення Росії в Україну у 2022 році, але, за словами російської пропаганди, називає це «примусовим заходом» для «боротьби з нацизмом».

Пускепаліс був відомим актором в Росії. Його знають за ролями у фільмах «Метро», «Прості речі», «Вісімка», «Чорне море», «Криголам», «Перший Оскар» та ін. Очолював Ярославський театр імені Волкова з 2019 року. Ставав лауреатом «Срібного ведмедя» Берлінського кінофестивалю за найкращу чоловічу роль, премій «Ніка» та «Золотий орел», призів «Кінотавра» та огляду у Карлових Варах.