Російський олігарх спростував слова Путіна: санкції більше принесли шкоди самій Росії

0
457

Російський олігарх Олег Дерипаска, який відвідав Петербурзький економічний форум, під час виступу президента РФ Володимира Путіна, сказав, що санкції завдають більшої шкоди Росії, а не Європі. Таким чином чоловік спростував брехню путіна.

Як передає Newsweek, Дерипаска казав, що вторгнення карликового керівника держави в Україну може бути “колосальною помилкою” для РФ. Світові лідери запровадили санкції проти російських товарів та олігархів, знищивши економіку країни.

Економісти б’ють на сполох, що економічні наслідки конфлікту можуть знищувати економіку Росії протягом багатьох років, хоча Путін заперечує вплив західних санкцій, стверджуючи, що вони зробили більше, щоб зашкодити економіці США, ніж Росії.

Дерипаска у своєму виступі зауважив, що “очевидно”, що західні санкції мають більше негативного впливу на Росію, ніж на Європу. “Я занепокоєний, як швидко ми відмовилися від усього, що було досягнуто (економічно) у 90-ті роки, потім ми відмовилися від усього, чого досягли у 2000-х, а зараз сидимо і чекаємо на перемогу. Перемога чого? Чия перемога?” – сказав Дерипаска.