Серед пацієнтів київської COVID-лікарні майже немає вакцинованих, вони переносять хворобу легше – головлікар

0
542

Серед пацієнтів із Covid -19, які лікуються в київській міській лікарні №4, вакцинованх від коронавірусу – меншість. Але і вони всі переносять хворобу з мінімальними ускладненнями.

А саме, у них не спостерігається гострий респіраторний дистрес-синдром. Про це проінформувала директорка (головна лікарка) Київської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан.

Медикиня заявила, що серед вакцинованих до реанімації потрапив тільки один пацієнт, вік якого за 70 років із супутніми захворюваннями, але він зміг перебороти це інфекційне захворювання.

“Завантаженість лікарні на сьогоднішній день (30 вересня. – Ред.) близько 75%, з яких близько 25% – реанімаційні хворі в дуже тяжкомустані. Щеплені серед пацієнтів також є, вони складають мізерний відсоток, але набагато легше переносять захворювання”, – проінформувала жінка

Тетяна Мостепан зауважила, що пацієнти, які пройшли курс вакцинації, “не влітають у гострий респіраторний дистрес-синдром – коли люди відчувають перші ознаки захворювання, а потім різко починають задихатися, у них прослідковується велике ураження легенів”.

“Зазвичай, щеплені набагато легше переносять цю хворобу, у них немає агресивних змін у легенях. Тому можна сказати, що щеплення не дає стовідсоткової гарантії від захворювання, але перебіг захворювання проходить зовсмі по – іншому”, – заявила директорка