Що обов’язково потрібно зробити на День святого Миколая?

0
673
Осoблива молитва до Миколая Чудотворця, яку варто прочитати 19 грудня, щоб усі в сім'ї були здорові, а в будинку панував достаток
Осoблива молитва до Миколая Чудотворця, яку варто прочитати 19 грудня, щоб усі в сім'ї були здорові, а в будинку панував достаток

Цей день варто почати з молитви і служби в храмі. Адже святий Миколай завжди допомагає тим, хто його про це просить. А також обов’язково в цей день потрібно допомогти тим, хто потребує допомоги. І неважливо близька це людина або просто незнайомець.

День Святого Миколая 2018: традиції і прикмети 19 грудня в Україні | Новини Ніжина

Дітям треба не тільки заховати під подушку сюрприз, але і обов’язково розповісти про свято, про святого. До слова, наші предки в цей день не тільки готували подарунки, але ще і влаштовували невеликі вистави про святого угодника, щоб у доступній формі розповісти малюкам про свято.

19 грудня варто накрити святковий стіл і повеселитися досхочу з друзями. Головне пам’ятайте: стіл хоч і повинен бути багатим, але страви на ньому повинні бути пісними. Адже ще триває Різдвяний піст. І неодмінно треба веселитися і радіти. Вважається, що це подарує щастя і мир на весь рік. Що заборонено в день святого Миколая Не можна сумувати, свариться і лаятися. Це великий гріх – вдаватися до негативу і смутку в таке світле свято.

Також на Миколая не можна працювати. У тому числі існує заборона і на шиття, вишивки, прання і прибирання по дому. Краще в цей день просто поспілкуватися з рідними, пограти з дітьми, адже саме на це у нас частіше за все не вистачає часу. Наші предки також вірили, що в цей день не можна нікому давати грошей в борг, бо піде з дому удача і щастя. Тому відкладіть всі фінансові справи в сторону до наступного дня. І нехай святий Миколай допоможе вам у всьому!