Щодня втрачаємо тих, кого будемо завжди згадувати та шкодувати – Зеленський

0
220

Український президент промовив теплі слова у пам’ять про загиблих у авіакатастрофі вертольота в Броварах.

Президент України Володимир Зеленський звернувся з проханням до українців вшанувати сьогодні пам’ять тих, чиє життя щодня забирає війна. Серед них – жертв катастрофи гелікоптера у Броварах, – пише ТСН.

Про це він говорив у своєму традиційному вечірньому зверненні до українців в суботу, 21 січня.

Український лідер підкреслив, що попри насичений робочий день, сьогодні на думці лише одне – прощання з тими, чиї життя забрала катастрофа вертольота в Броварах.

“Денис Монастирський, його колеги з міністерства: Євген Єнін, Юрій Лубкович, Тетяна Шутяк, Михайло Павлушко, Микола Анацький, Андрій Маринченко… Хлопці з екіпажу: Олександр Василенко, Костянтин Коваленко, Іван Касьянов… Жінка й дитина, які вранці просто йшли в дитячий садочок… Мама Олена, донька Мілана Пономаренки… Мої співчуття всім рідним, близьким… Боляче про це думати, боляче зараз говорити”, – сказав президент.

Зеленський високо оцінив роботу Дениса Монастирського на посаді міністра, назвавши його справжнім професіоналом та справжньою людиною – “саме таким, яким і варто бути міністру внутрішніх справ”.

“Ми щодня втрачаємо людей, про яких будемо завжди згадувати й шкодувати, що не повернеш. Українців, патріотів, людей професійних і просто вірних собі й державі, не повернеш. Я хотів би, щоб ми всі сьогодні це відчули. Відчули, скільки життів, скільки світлих людей забирає воєнний час. Я хотів би, щоб ми всі сьогодні вшанували їхню пам’ять…” – звернувся президент до усіх українців.

Володимир Зеленський пообіцяв зробити все, щоб “вигнати цю війну з нашої землі”.

“Світла пам’ять усім, чиї життя забрала ця війна! Світла пам’ять усім, хто віддав своє життя за Україну!” – завершив виступ президент.