Шустер пояснив, чому в Путіна руки із синіми здутими венами

0
396

Фотографії рук із венами президента РФ Володимира Путіна, який наприкінці жовтня взяв участь у засіданні дискусійного клубу “Валдай”, можна трактувати по-різному, вважає телеведучий Савік Шустер.

Про це він сказав в інтерв’ю  інтернет-виданню “ГОРДОН” Олесі Бацман.

Бацман запитала в Шустера як у людини, яка має медичну освіту, про що може свідчити те, що в Путіна “якась дивна рука: синя, у жилах, здута”.

“Ну, дивіться. Це можна трактувати по-різному. Може, йому вводять… Я хотів сказати “багато інфузій”, але це не зовсім так. Тому що для інфузії є дві руки. Ну, мабуть, щось там є в периферійній нервовій системі. Я не знаю. Люди кажуть, Паркінсон. Може, Паркінсон”, – відповів Шустер.

Він згадав зустріч Путіна з міністром оборони РФ Сергієм Шойгу наприкінці квітня, на відео якої Путін весь час тримався за стіл.

“Я якось не розумів: він тримається за стіл, тому що в нього Паркінсон, чи він тримається за стіл, тому що не хоче дати в пику Шойгу. Тут для мене не зовсім було очевидно. Люди говорять про ендокринні захворювання, про ракове захворювання, про дуже потужні препарати, які він вживає. Усе це можливо. Але, ви розумієте, як тут сказати?.. Я гуманіст до певної межі. Мене здоров’я Путіна взагалі не цікавить. Ось узагалі”, – сказав Шустер.