«Совок їх вибрав і він в них сидить» – Лесь Подерв’янський охарактеризував виборців Зеленського

0
323

Совком назвав виборців Зеленського відомий український письменник та художник Лесь Подерв’янський у розмові із народним депутатом від «Європейської солідарності» Олексієм Гончаренком.

У інтерв’ю Подерв’янський також зазначив у притаманному йому стилі, що нинішня влада робить промах за промахом, – повідомляє Тим часом в Україні.

На запитання Гончаренка про те, що рік тому в Україні «відбувся певний переворот» і коли вже настане цьому кінець, епатажний письменник відповів, що країна перебуває «в процесі»:

«Ми в процесі, я думаю. Ми переживаємо драматичні моменти в нашій історії…Мені здається, що розвиток закономірний. У нас великий відсоток ще живе в совку. Ця зараза виявилася зло@бучою. Здавалося б, люди, які цього совка майже не бачили, все одно ментально живуть в совку. Треба зробити такий експеримент – совкову резервацію з проживанням. Декого туди пхати примусово. На місяць або два. Щоб там не було туалетного паперу, нічого… Це вилікувало б», – зазначив Подерв’янський.

Він також прокоментував штурм музею Гончара працівниками ДБР:

«Нічим добрим це не закінчиться. В першу чергу для них. Д@біли.. Нащо це робити?

Вони роблять прой@б за про@йобом. Нащо їм це робити – я не знаю…Можливо, це рівень IQ такий».

У розмові Олексій Гончаренко назвав нинішню українську владу «ренесансом совка», Подерв’янський з цим погодився і совком назвав виборців, які і обрали владу Зеленського:

«Совок в них сидить. Совок їх вибрав і він в них сидить. Але це не надовго», – запевнив письменник.

Він також «пройшовся» по журналісту Дмитру Гордону та 95 кварталу:

«Все що потворне – воно потворне. Якщо воно виглядає, як гордон, і звучить, як гордон, і смердить, як гордон, то це є гордон. Гордон – це пошлість. Мешти, співи Гордона, Кобзон, Могилевська, Гіркін… 95 квартал – це взагалі еманація (розповсюдження – ред.) світового зла, бо це еманація КВН, а КВН – це еманація совка» , – зазначив Подерв’янський.