США збільшать воєнну допомогу Україні

0
45

Комітет Сенату США підтримав законопроект про “безпечному партнерстві з Україною”, який передбачає збільшення військової підтримки України.

Про це повідомляє Голос Америки з посиланням на голову Комітету, сенатора від Демократичної партії США Роберта Менендес. Також законопроект прокоментувала посол України в США Оксана Маркарова в facebook.

“Я з гордістю приєднуюся до сенатору Ріша по законопроекту про« безпечному партнерстві з Україною »- пакету довгострокової допомоги, який демонструє нашу двопартійну відданість безпечної Україні. Як ми всі знаємо, ситуація з безпекою погіршується, адже тисячі російських військ накопичуються на кордоні України. Цей законопроект не міг бути більш своєчасним, щоб послати світу меседж, що ми підтримуємо Україну “, – сказав Мендес.

Крім того, представляючи документ, Менендес назвав його «своєчасним сигналом» в підтримку України.

У свою чергу Маркарова пояснила, чому законопроект є вкрай важливим для України.

«Цей законопроект є вкрай важливим і своєчасним в умовах ескалації агресивної поведінки Росії щодо України і нарощування військової присутності на кордоні і в окупованому Криму. … Законопроект збільшує щорічну американську військову допомогу Україні в 300 млн дол., Включаючи летальні зброю », – написала посол України в США.