Степанов спростував історію про смерть батька, який віддав кисень синові

0
115

Раніше волонтерка Дана Ярова розповіла про те, що нібито хворі однієї з райлікарень отримують кисень 15 хвилин на день.

Вона заявила про тотальний дефіцит кисневих концентраторів в українських лікарнях. Активістка закликала допомогти волонтерам в їх придбанні, передає Обозреватель.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов спростував інформацію про чоловіка, який нібито помер від COVID-19, віддавши свою добову дозу кисню синові.

Як розповів він в ефірі телеканалу “Україна 24”, йшлося про 3-тю міську лікарню Білої Церкви на Київщині. За словами глави Міністерства охорони здоров’я, головлікар медзакладу цю інформацію не підтвердив.

“Ми розбираємося в кожному такому випадку, тому що за ними в ЗМІ формується думка про систему охорони здоров’я, яка не є в хорошому стані… Головний лікар цієї лікарні повністю спростовує цю інформацію. Ця лікарня має 130 ліжок для хворих на COVID-19, з яких 84 обладнані киснем, і перебуває, по-моєму, 71 пацієнт у цій лікарні під киснем”, – уточнив міністр.

Пізніше він пообіцяв надати більше інформації щодо цього конкретного випадку.

Що стосується загальної ситуації в країні, Степанов розповів, що на ранок 18 листопада киснем було забезпечене 23 751 ліжко.

“На початок епідемії було до 3,5 тисячі ліжок. Ми ставимо за мету спочатку 42 тисячі ліжок із підведенням кисню і потім до 50 тисяч”, – підкреслив він.