Топ-7 речей, які ви повинні знати про дистанційну школу для дітей з 1 по 4 клас

0
1031

Дистанційне навчання дітей початкової школи – це доволі цікавий процес, як і в цілому вся освіта учнів 1—4 класів

Він має безліч особливостей та тонкощів, які повинні знати не лише вчителі, але й батьки перед початком уроків. Серед пропозицій Атмосферної школи є пакет «Учень 1—4 класи» https://www.atschool.com.ua/paket-uchen-1-4-klasy/. Для тих, хто планує ним скористатися, буде не зайвим ознайомитись з нашим топ-7 речей, які необхідно знати про дистанційну школу для дітей з першого по четвертий клас.

1. Необхідно вирішити всі технічні моменти

Не дивлячись на те, що більшість учнів та їх батьків доволі непогано розбираються у сучасних смартфонах та комп’ютерах, провести налаштування всіх необхідних програм потрібно заздалегідь. Також надважливо впевнитись, що дитина розуміє, як запустити урок, користуватися учнівським кабінетом та освітніми програмами з прикладними матеріалами. На платформі нашої Атмосферної Школи все це реалізовано дуже просто та інтуїтивно.

2. Створення технічних можливостей для учнів

Вчителі Атмосферної Школи добре розуміють, що в різні періоди в учнів можуть бути проблеми зі зв’язком, комп’ютером тощо. Тому ми дуже уважно ставимося до технічних можливостей дітей та їх батьків, знаходимо до кожного індивідуальний підхід, коли того потребує ситуація.

3. Різноманітність типів уроків

Оскільки дистанційний формат навчання дає широкі можливості для різного роду інтерактивів, не користуватись цим було б дивно. Тож дитина протягом навчального процесу може бути залучена до перегляду різноманітних відео екскурсій, перегляду фільмів тощо.

4. Обсяг завдань

Ми в Атмосферній Школі знаємо, як важливо цінувати час дитини, тож використовуємо його раціонально і складаємо розклад дуже ретельно. Наші вчителі не мають на меті навантажити дітей вправами й розуміють, що в учнів у розкладі є й інші предмети кожного дня, до них також потрібно готуватись.

5. Перевірка знань

Дуже важливою складовою дистанційного навчання є можливість перевірки знань. В Атмосферній Школі до кожної теми додаються самостійні роботи, такий собі регулярний зріз знань, за допомогою якого учні можуть перевірити засвоєння тієї або іншої теми в будь-який час. Результати допоможуть оцінити розуміння інформації та, за потребою, повернутися до одного з блоків.

Тестові завдання після уроків не мають на меті просте оцінювання. Ці тестові слугують кращому засвоєнню матеріалу. Учень не просто отримує відповідь “правильно” чи “не правильно”, а отримує пояснення, чому не правильно, яка відповідь вірна і більш детальне пояснення. Така система — частина інструментів які допомагають закріплювати знання, виявляти прогалини і заповнювати їх.

6. Спілкування батьки+учень+педагог

Для того, аби діти повноцінно опанували всі засоби зв’язку та навчання у початковій школі, вкрай необхідною є допомога матері, батька або інших родичів. Особливо це важливо для початкової школи, адже у такому віці дітям важко сконцентруватись на навчанні без дорослого. У звичайній школі за це відповідає вчитель, у дистанційній – батьки. Також Атмосферна Школа заохочує дорослих до спілкування з педагогами щодо розв’язання будь-яких питань з приводу навчання дитини.

7. Цікаві завдання

Дистанційна освіта – це цікавий та прогресивний процес, який дає можливість використання різноманітних діджиталізованих засобів, зокрема навчальних фільмів та відео, програм, додатків, конференцій, спеціальних тренажерів. Таким чином будь-який урок можна перетворити в цікаву інтерактивну подорож, до якої буде прикута увага всіх учнів без виключення.

Дистанційне навчання – це не просто альтернатива стаціонарній освіті, а ціла низка різноманітних сучасних методик, що дають змогу ефективніше навчатись, розвивати самостійність та відповідальність, а також опановувати сучасні навички для майбутніх професій.