Турецькі готелі запровадили для вакцинованих туристів знижки до 50%

0
533

Готельєри допомагають державі тримати темпи вакцинації

Турецькі готелі почали робити знижки на проживання для туристів, які зробили щеплення проти коронавірусу, пише Turizm Gazetesi.

«Таким чином готельєри намагаються залучити туристів у сезоні, що минає, і допомагають державі тримати темпи вакцинації», – йдеться в повідомленні.

Першими акційну програму ввели готелі курортного міста Різе в північно-східній Туреччині. При пред’явленні сертифіката про проходження повного курсу вакцинації або її першого етапу відпочивальникам надається знижка в розмірі 10% від загальної вартості проживання.

Крім того, готельєри Каліпсо та Каппадокії також почали використовувати дисконтну систему. Тепер керівництво готелів надає для щеплених постояльців 20% знижки, а для вакцинованих молодят, які відзначають медовий місяць в готелі, – 50%.

При цьому уточнюється, що першими, хто скористався представленими знижками, стали місцеві жителі, оскільки Чорноморське узбережжя Туреччини для іноземних мандрівників залишається менш затребуваним, ніж курорти на Середземному і Егейському морях.