У Бахмуті бої тривають вже в самому місті: Данілов заявив про “перелопачування” ворога

0
164

Території довкола міста всіяні тілами ворога, зокрема найманців ПВК “Вагнер”.

У районі Бахмута бої тривають як на його околицях, так і вже на вулицях самого міста, однак українські військові продовжують тримати оборону.

Про це секретар РНБО України Олексій Данілов повідомив у ефірі телемарафону “Єдині новини” 11 березня, – пише ТСН.

Посадовець зауважив, що засідання Ставки верховного головнокомандувача 10 березня було одним із найдовших і стосувалося Бахмута.

“Майже три години розбиралися у ситуації. Це стосується і Бахмута, й інших ділянок фронту. Ми цьому приділяємо максимальну увагу, тому що для нас це дуже знакова… Територія та усе, що відбувається в районі Бахмута”, – сказав Данілов.

Мають рацію ті, хто кажуть, що там вже на околицях міста у деяких місцях та на вулицях міста тривають бої. Але маємо на увазі, що наші військові стоять. Наші військові боронять славетне місто Бахмут, тому що це наша фортеця”, – наголосив секретар РНБО.

Він зробив натяк на те, що дії Сил оборони України на  Бахмутському напрямку у найближчому майбутньому стануть дуже корисними для держави та армії.

“Тому що там перелопачується величезна кількість тієї мразоти, яка вдерлася на нашу територію”, – пояснив Данілов.

Він додав, що навколишні території всипані тілами загиблих російських окупантів, зокрема найманців ПВК “Вагнер”. Їх ніхто не забирає, “тому що вони там нікому не потрібні”.