У боях із окупантами загинув колишній спецпризначенець ВМС США

0
113

В Україні у боях із російськими окупантами загинув колишній військовослужбовець Військово-морських сил США Деніел Свіфт. Він був убитий в середу, 18 січня.

Про це повідомляє CNN із посиланням на заяву представника ВМС США. Він зазначив, що із 2019 року Свіфт вважається дезертиром, – пише OBOZREVATEL.

Наразі невідомо, як давно американський доброволець перебував в Україні та як саме він опинився в зоні бойових дій. Водночас у Time уточнили, що Свіфт отримав смертельні поранення під час наступу військ РФ на сході України: окупанти відкрили вогонь по підрозділу, в складі якого воював американець.

У боях із окупантами загинув колишній спецпризначенець ВМС США. Фото

У Державному департаменті США підтвердили загибель в Україні колишнього члена військового підрозділу спеціального призначення (SEAL).

“Ми підтримуємо зв’язок із його сім’єю і надаємо всю можливу консульську допомогу. З поваги до приватного життя сім’ї у цей важкий час нам більше нема чого додати”, – сказали там.

Деніел Свіфт вступив до лав армії Сполучених Штатів у 2005 році. У 2006 році він пройшов підготовку у військовому підрозділі спеціального призначення ВМС США, бійці якого відомі як “морські котики”.

Свіфт отримав нагороди за службу в Іраку та Афганістані, а також за боротьбу із тероризмом.