У боях за Україну загинув полковник Красівов: у мережі поділилися спогадами про комбата (фото)

0
34

У боях з російськими окупантами загинув полковник Микола Красівов з позивним “Батя” родом з Волинської області. Він служив командиром 105-го закарпатського батальйону 63-ї механізованої бригади.

Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці Мукачівської міської ради. Народився Герой у селищі Колки на Волині, а проживав на Закарпатті разом з дружиною та донькою, – пише Оbozrevatel.

“Герої не вмирають! На війні загинув полковник Микола Красівов, який служив комбатом у 105 батальйоні 63 механізованої бригади. Щирі співчуття рідним”, – сказано у повідомленні.

У боях за Україну загинув полковник Красівов: у мережі поділилися спогадами про комбата. Фото

Письменник та волонтер Андрій Любка у Facebook повідомив, що Красівова не стало у південних областях. Він поділився спогадами про загиблого захисника України.

“Позивний – “Батя”. Заслужений позивний, а не просто бо комбат. Я його завжди й усім ставив у приклад, цей батальйон для нас був взірцевим, бо більше ніде я не бачив такої поваги солдатів до свого командира і такої поваги командира до своїх солдатів. У підрозділі був порядок і чудовий морально-психологічний дух, коли ми їздили на південь, обов’язково заїзджали до них, щоб трохи підзарядитися позитивом”, – написав Любка.

Він також зазначив, що військовий брав участь у звільненні Херсонської та Миколаївської областей від ворожої армії Росії, та наголосив, що саме такі люди як Красівов є новою військовою елітою України. Саме вони своїм професіоналізмом, принциповістю та турботою про особовий склад кують нашу перемогу, зазначив Любка.

“Пане полковнику, поважаю вас і дякую вам за звільнення Миколаївщини й Херсонщини”, – додав письменник.

У боях за Україну загинув полковник Красівов: у мережі поділилися спогадами про комбата. Фото