У бою з окупантами загинув співробітник ГУР, який захищав Бучу та Маріуполь

0
568

Співробітник ГУР Міністерства оборони України Юрій Назарук загинув у бою у Луганській області. Він брав участь у визволенні Ірпеня та Бучі, виконував бойові завдання на Запоріжжі, Миколаївщині, був одним з героїв-захисників Маріуполя.

Про це 5 червня повідомили  в ГУР Міноборони. “На особистому рахунку героя кілька спалених одиниць ворожої техніки та десятки знищених окупантів”, – йдеться в повідомленні відомства, пише Обозреватель

Юрій Назарук брав участь у звільненні Ірпеня та Бучі
Майор військової розвідки Юрій Володимирович Назарук був родом із села Сокіл Рожищенської громади Волинської області. Воїн загинув 2 червня, йому було 30 років, повідомляє Волинь.infa.

За мужність у боротьбі з ворогом військовий  отримав близько 10 державних нагород, зокрема орден “За мужність” ІІІ ступеня, “Богдана Хмельницького” ІІІ ступеня, відзнаку “Захиснику України”, медалі “Операція Об’єднаних Сил”, “За перемогу та віру” та інші.

Юрій Назарук загинув у бою на Луганщині
“Морально і фізично сильний, він завжди умів блискавично приймати сміливі рішення, що зберегли сотні життів захисників України. Мав беззастережний авторитет і повагу серед бойових побратимів”, – зазначили в управлінні розвідки.

У ГУР сказали, що завжди пам’ятатимуть свого бойового побратима та “наставника багатьох воїнів-спецпризначенців, який віддав своє життя за Україну”.