У Чернігові 8-річний хлопчик влаштовує концерти, щоб зібрати гроші для ЗСУ: уже заробив майже 60 тис. грн (фото)

0
201

У Чернігові 8-річний Сергій Мороз влаштовує концерти, щоб зібрати кошти для української армії. Йому вдалося накопичити вже майже 60 тисяч гривень всього за два тижні.

Хлопчик співає щовечора на Валу, – пише Оbozrevatel

“Коли вони плачуть, кидають гроші, це мені так приємно. Вони так виявляють свої емоції”, – поділилася дитина. Він розповів, що ідея в такий спосіб допомогти ЗСУ виникла у нього, а батьки підтримали хлопчика.

Хлопчик співає щовечора на Валу.

Вдома вони розучують пісні, деякі хлопчик виконує під гітару. У його репертуарі вже 18 пісень.

У репертуарі Сергія 18 українських пісень.

“Дуже хвилювалися, як тільки вперше прийшли. Перша пісня, а ніхто не кидає, друга пісня, а малюк уже хвилюється. І люди не зрозуміли, що відбувається. А потім на третій пісні підійшов чоловік і залишив гроші і люди йшли-йшли-йшли. Так за перший день ми зібрали 7 тисяч 300 гривень”, – розповіла мама хлопчика.

Люди із задоволенням допомагають хлопцеві зібрати гроші для ЗСУ.

“Для нас був шок. Така сума для Чернігова, і зараз важко людям усім, коли всі рахують кожну копійку, і все одно ми здивовані. Така ситуація у Чернігові, а всі люди відгукнулися та допомагають Збройним силам”, – додав батько.

Батьки підтримали ідею сина.

Мріє дитина тільки про одне – щоб закінчилася війна та поїхати на море. Тому співати, каже, буде, доки дозволятиме погода у Чернігові.

Хлопчик зібрав для ЗСУ вже майже 60 тисяч гривень.