У дитячому садку Світловодська замерзають дітки: ліжка гріють пляшками

0
36

У Світловодську жителі вийшли на акцію протесту, щодо відсутності гарячої води у житлових приміщеннях та установах для діток. Так, через відсутність опалення діти не відвідують навчальні заклади, а малюки в дитсадках мерзнуть.

Місто з населенням в 40 тисяч жителів вже не в перший раз потерпає від холоду з настанням морозної пори

Чому в місті відсутнє тепло

У школярів скорочують заняття, а деякі з них і взагалі перейшли на дистанційне навчання. У дитсадках ліжка малюкам гріють пляшками з водою. Навіть попри те, що котельні працюють, тепло до будинків не потрапляє через численні пориви в мережах.

Світловодчани обурені холодом і тому перекрили рух на центральній вулиці міста.

До них прибув міський голова і просив їх покинути вулицю. Він дав обіцянку, що проблема буде вирішена.

“Щоб у нас не відбувалося цих гідроударів, після яких по черзі лопає вже у мережах і тоді вже спускається система, просідає котельня. Наразі ведуть роботи”, – проінформував мер міста Андрій Малицький.

У Світловодську вже давно потрібно побудувати модульні котельні і прокладати нові трубопроводи замість старих, заявляє обласна влада.

“Потрібно зробити оновлення мереж, але на сьогодні це треба виконувати з дотриманням нових норм”, – висловилася директор Департаменту житлово-комунального господарства Кіровоградської ОДА Ольга Довжук.