Головна Новини У Хмельницькому попрощались із загиблим старшим солдатом Убертом Мрачковським

У Хмельницькому попрощались із загиблим старшим солдатом Убертом Мрачковським

0
1432

22 листопада у Хмельницькому на плацу військової частини Сил спеціальних операцій попрощалися з 33-річним старшим солдатом Убертом Мрачковським, який пішов із життя 19 листопада 2021 року під час одного з завдань на службі.

Він почав свою армійську службу зі строкової у 80-му ОАЕМП у 2006-му (сьогодні 80-та ОДШБр. — Авт.). У 2014 році був учасником боїв за Савур-Могилу у складі 51-ї ОМБр. Зазнав травм, хоча знову згодом знову повернувся на фронт. Брав участь у боях за Дебальцеве у складі 128-ї ОГШБр. У листопаді 2015 року його нагородили орденом «За мужність» III ступеня. Указом Президента України від 21.11.2021 старшого солдата Уберта Мрачковського (посмертно) нагороджено орденом «За мужність» II ступеня. У чоловіка зосталася дружина та діти.

Григорій Галаган, командувач Сил спеціальних операцій Збройних Сил України генерал-майор, приніс свої щирі співчуття рідним та близьким Уберта Мрачковського та висловив подяку померлому герою за звитягу та найдорожчу ціну, найвищу пожертву, яку той зробив, щоб захистити державу від російських окупантів.

У Хмельницькому попрощались із загиблим старшим солдатом Убертом Мрачковським - АрміяInform

“Він одним з передових і найрезультативніших воїнівпідрозділу. Це захисник України, який заслуговує на найвищі державні нагороди. Висловлюємо подяку, друже! Ми продовжимо, ми помстимося за тебе! Спочивай з миром! — висловився у своєму прощальному слові командир підрозділу, в якому проходив службу військовослужбовець.

У Хмельницькому попрощались із загиблим в зоні ООС спецпризначенцем

Поховали старшого солдата Уберта Мрачковського на Алеї Слави Хмельницького міського кладовища. Його надгробок став 34-м середи тих жителів Хмельницького, які з 2014 року віддали своє життя за волю і цілісність України на сході нашої держави. Нехай його душа спочиває з миром.