У Києві на жінок влаштували “полювання”: вриваються додому, нападають на вулицях та вивозять у ліс

0
305

У січні вже трапилося декілька нападів на жителів Києва. Злочинці відбирають у своїх жертв гроші та цінні речі, а жінки, які пережили напад, важко відходять від стресу. В однієї з постраждалих кілька годин перебування зі злочинцями навіть стерлися з пам’яті.

Докладніше про те, що відбувається в Києві, пише Обозреватель

Схопили, коли поверталася з роботи

Один із страшних нападів відбувся в Дарницькому районі Києва. 27-річна хореографка вийшла з роботи близько 16:30, але перед тим, як вирушити до житла, вона збиралася забрати взуття з ремонту.

Коли вона проходила вулицею біля парку Партизанської слави, до неї підійшли двоє незнайомців– на вигляд обом близько 40 років, східної зовнішності. Вони бризнули чимось дівчині в лице  і потягли до авто. Хореографка втратила свідомість…

Напад стався біля парку Партизанської слави у Києві

“Вона прийшла до тями в машині, але злочинці відразу стали кричати на неї, погрожувати і знову використали якийсь препарат – у результаті їхня жертва знову “провалилася”, – розповіло джерело.

Що було далі – невідомо, але за декілька годин, близько 23:30, вона отямилася біля одного із сіл Бориспільського району Київської області. Бо  захраї  вкрали її iPhone, вона не могла викликати допомогу. Дівчина дійшла до найближчої АЗС, співробітники якої допомогли їй зателефонувати чоловікові.

“Також злочинці забрали у киянки сумку з банківськими картками та документами. Але найжахливіше – на всьому тілі дівчини були порізи невідомого походження, одяг – у крові, а волосся обрізане”.

За його словами, перевірка постраждалої на драгері показала 0,00 проміле. Тобто хореографка не вживала взагалі.

Правоохоронці попередньо кваліфікували те, що сталося, як незаконне позбавлення волі чи викрадення людини (ст.146 Кримінального кодексу України). Максимальне покарання за цією статтею – 10 років позбавлення волі.

Душив собачим повідцем

Ще один страшний напад стався у Подільському районі на вулиці Кирилівській. Злочинець напав на жінку, яка відчиняла кіоск, який розташовний на зупинці громадського транспорту.

Як повідомив начальник Подільського управління поліції Юрій Трембицький, спочатку чоловік збив жінку з ніг, а згодом почав душити її собачим повідцем. Коли та перестала чинити опір, чоловік схопив її сумку, забрав із неї два гаджети і втік із місця злочину.

Напад на вулиці КирилівськійНападають навіть у квартирах

Ще один напад, що стався в Києві цього місяця, вибивається з низки “звичайних” – коли у жінки, яка йде самотня, виривають сумку або телефон.

В одному з багатоповерхових будинків на вулиці Сергія Данченка (Подільський район Києва) невідомі увірвалися до квартири сусідки.

“Вони пошкодили вхідні двері, а потім напали на жінку: зірвали з її шиї золотий ланцюжок, забрали з квартири інші прикраси і втекли”.

Поліція вже затримала трьох підозрюваних. Це мешканці Києва, Київської та Донецької областей. Затриманим від 33 до 38 років.