У Києві радикали погромили один із барів столиці, є постраждалі (фото та відео)

0
478

У ніч на п’ятницю, 26 листопада, у Києві група людей, які могли походити з угруповання правих бойовиків, влаштувала розправу в барі HVLV (Хвильовий) на вулиці Верхній Вал, 18 на Подолі. Серед охоронців та відвідувачів є постраждалі.

Про інцидент повідомили в Telegram-акаунті організації. Там писали, що було 15 нападників, які розпилювали охоронців з балонів і використовували телескопічні кийки. Водночас образливі висловлювання звучали з вуст поганих хлопців

На момент нападу в барі було близько 15 гостей, 3 німецьких діджея та 3 співробітники. Бармену вдалося замкнути двері, але зловмисники почали їх ламати. Вхід охороняють самі туристи, щоб не допустити проникнення бунтівників.

Наслідки погрому.

Скляні двері та вікна були розбиті, а в приміщення кинули балончики зі сльозогінним газом. Частина людей у барі сховалася в інших кімнатах, а інші продовжували захищатися.

Погромники також встигли потрощити меблі всередині та на терасі “HVLV” та обмалювати стіни. Після вчиненого вони втекли у бік клубів К41 та Closer, передає “Бабель”. Повідомляється, що серед нападників були хлопці у балаклавах, масках та спортивних костюмах, які впустили біля бару візитівку праворадикальної організації “Центурія”.

На місце інциденту викликали охоронну службу та правоохоронців. За кілька годин стало відомо, що 10 нападників були затримані, їх відвезли до відділення поліції.

Бар "HVLV" у Києві.