”Я не розумію, як це можна пережити!” У Києві від коронавірусу помер 30-річний чоловік. фото

0
974

В Олександрівській лікарні Києва помер 30-річний чоловік із коронавірусом, за життя якого лікарі боролися протягом декількох тижнів.

Упродовж усього лікування він перебував у важкому стані, повідомила на своїй сторінці в Facebook головна лікарка Олександрівської лікарні Людмила Антоненко, передає Обозреватель.

“На жаль, ми втратили пацієнта. За його життя ми боролися останні кілька тижнів. Протягом усього лікування пацієнт був важким, з прогресувальним погіршанням, що призвело до підключення до апарату ШВЛ (штучна вентиляція легень) і ЕКМО (екстракорпоральна мембранна оксигенація – метод насичення крові киснем в разі розвитку важкої гострої дихальної недостатності)”, – написала головна лікарка.

Антоненко від себе й персоналу медустанови висловила співчуття рідним і знайомим покійного.

Зазначається, що померлим є 30-річний чоловік Кирило. Його дружина Валерія В’юшина в Instagram уточнила, що похорони відбудуться 7 квітня.

“Я не розумію, це можна якось пережити? Я не хочу нічого й нікого. Завтра похорон. Будь ласка, не телефонуйте мені”, – написала дівчина.

Зі свого боку Антоненко уточнила, що ще один пацієнт на ЕКМО перебуває у важкому й нестабільному стані.

img

Станом на 6 квітня в інфекційному відділенні Олександрівської лікарні перебувають 65 пацієнтів. У 43 підтверджено діагноз коронавірус, 20 – під підозрою, чотири – в реанімації, один – на ЕКМО.