У Києві з кафе по-свинячому вигнали ветерана АТО через те, що був бідно одягнений

0
59264

У Києві з кавярні “Арома кава” вигнали учасника АТО, який просто зайшов погрітися. Вигнали через те, що він бідно виглядав. Навіть після того, як відвідувачка закладу купила каву для цього ветерана, персонал забрав цю каву і вигнав учасника АТО на вулицю.

Про цю ситуацію на своїй сторінці у фейсбук повідомила Валерія Крохмальна.

Так, у свїй публікації, вона розповіла про цю ситуацію:

“Не маю звички писати гнівні пости, але випадок який сьогодні трапився в, до цього улюбленій мережі кав’ярень, @Aroma Kava, в Києві на вул.Сагайдачного (Контрактова площа), викликав обурення низькістю персоналу.
Отож – вранці я заскочила випити чаю, сіла за столик і мої роздуми над вічним перервали голосні крики. Офіціант та прибиральниця вимагали старшого чоловіка покинути заклад, бо він нічого не замовив і не має права перебувати в закладі. Одразу скажу, що чоловік хоч одягнутий був бідно, але пристойно, не лаявся, не порушував громадського порядку. Я щоб узаконити перебування чоловіка в кав’ярні, купила йому кави. В процесі вислухала від персоналу, що негідно жінці купувати каву “такому” чоловіку і ще купу неприємних речей.
Чоловік зніяковів, підсів до мого столика, намагався віддячити книжками, які були в його сумці. Життєві обставини бувають різні і він ветеран АТО, лікар за освітою, інтелігентна, цікава людина опинився без коштів на каву і зайшов погрітись. Трохи поспілкувавшись, я пішла на заняття.
Саме жахливе, що цій історії не кінець.
Як тільки я пішла, персонал відібрав в чоловіка каву, мотивуючи тим, що не він її оплатив, ще і сказали, що якщо він відіп’є з чашки, то викличуть поліцію і заявлять, що він її вкрав.
В мене питання до керівництва мережі – Це у Вас така політика компанії? За якими критеріями Ви відбираєте персонал? Як перевіряєте стандарти обслуговування?Хто навчає працівників? Чому допускаєте таке хамство і низькість?
Найменше, що керівництво може зробити – це зателефонувати чоловіку і вибачитись. Номер телефону я надам. Пишіть відкрито або приватним повідомленням.
Ще прошу друзів поширити цей пост, хочу щоб керівництво @aroma kava його прочитало. Україна є ми і залишаючись осторонь, ми мовчазно дозволяємо таку поведінку.
P.S. фото зроблено до вище згаданих подій, коли я перебувала в доброму гуморі))”

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.