У поліції пояснили, чому не штрафують за відсутність маски

0
112

У поліції Києва пояснили, чому не штрафують за відсутність маски. У повідомленні сказано, що поліцейські проводять профілактичну роботу з метою необхідності дотримання протиепідемічних заходів та роз’яснюють людям про нові санкції за порушення карантинних обмежень.

Зазначається, що з 21 листопада набрали чинності нові санкції за порушення карантину. Зокрема, за перебування в громадському місці або на транспорті без маски передбачено штраф від 170 до 255 гривень. Крім того, правоохоронцям дозволили на місці штрафувати за такі порушення,пише Газета.юа

Проте в поліції відзначають, що мобільні групи у першу чергу націлені на роз’яснювальну роботу про штрафи і про те, що важливо правильно носити маски. Столична поліція в ході сьогоднішніх перевірок на транспорті та громадських місцях роздавала маски тим, у кого їх не було.

“Тільки у разі, коли громадяни не будуть реагувати на зауваження поліцейських і відмовлятися від використання засобів захисту, правоохоронці в межах своєї компетенції та у відповідності до службових повноважень будуть притягати таких правопорушників до відповідальності”, – йдеться в повідомленні.