У ресторані з Поляковим були дві людини: Єнін повідомив про останній вечір життя загиблого нардепа

0
59

Антон Поляков перед смертю пребував у кафе із двома чоловіками. Заклад він залишив самостійно.

Про це повідомив заступник міністрв внутрішніх справ України Євген Єнін. Він говорить, що мова йде про громадянина Д (ним міг бути Руслан Джамбулатов, який був помічником народної депутатки Анни Скороход).

Єнін поділився ще тим, що до них час від часу приєднувалася ще одна особа. Вони були в кафе три години та вживали спиртні напої.

“Відеозаписи підтверджують, що народний депутат ззовні в абсолютно здоровому стані покинув ресторан і у подальшому з тим самим громадянином Д. сів у його автівку. Близько двох годин вони їздили Києвом. У подальшому громадянин Д. викликав таксі, яке спочатку їздило за їхньою основною машиною, потім, імовірно, вони завершили свою розмову і пан Поляков пересів до таксі”, – розповів Єнін.

Єнін  наголосив, що таксист своїх показань не змінював.

Він також повідомив, що серед особистих речей у Полякова знайшли 10 тисяч гривень, 800 доларів США, а також два зразки катетера з речовиною бурого кольору. Що це за речовина, Єнін не уточнив та нагадав, що у крові було знайдено метадон.

За його словами, слідство поки не з’ясувало, як метадон потрапив у кров Полякова.

Заступник міністра повідомив, що співмешканка, з якою Поляков жив із весни, розповіла, що не було жодних підстав для підозр щодо замаху на життя народного депутата.

Він наголосив: слідство не відкидає жодної з версій, але “на сьогодні немає підстав стверджувати про насильницьку смерть нардепа Антона Полякова”.