Українська лікарка, яка рятує від COVID-19, вразила мережу фото після важкої роботи

0
96

У мережі опублікували світлини закарпатської лікарки-ендокринологині, котра, не шкодуючи сил, працює на передовій боротьби з коронавірусом.

Обличчя медикині виснажене й з показовими слідами від постійного носіння медичних засобів захисту. Як написали на сторінці Закарпатської ендоклініки у Facebook, у краї щодня зростає кількість хворих на COVID-19, однак місцеві жителі досі не вірять у його небезпеку, пише Обозреватель

“Друзі, ми усі були розчулені від світлин італійських лікарів… А тут – наші. Наша лікарка-ендокринологиня Яна Свердлюк після чергової тижневої зміни – роботи із COVID-хворими. Пишаємося нашими лікарями!!! Скажіть спасибі медикам! І бережіть себе та близьких”, – йдеться у повідомленні.
Лікарка-ендокринологиня Яна Свердлюк

Лікарка-ендокринологиня Яна Свердлюк Facebook-сторінка Закарпатської ендоклініки

Зазначається, що на Закарпатті медики та чиновники б’ють на сполох, оскільки незабаром інфікованих коронавірусом із ускладненнями буде просто нікуди госпіталізувати – лікарні першої хвилі заповнені, вже задіяні медзаклади другої-третьої хвиль. Крім цього, побільшало у краї і померлих від COVID-19.
Медикиня Яна Свердлюк після виснажливої зміни

Медикиня Яна Свердлюк після виснажливої зміни Facebook-сторінка Закарпатської ендоклініки

“Проте закарпатці продовжують не вірити у небезпеку та її масштаби. Лікарі працюють на межі виснаження… Різниця між фото тиждень, за день до початку “ковідної” зміни і через тиждень, в останній день. Червень 2020-го, а попереду третя, четверта… зміни”, – прокоментувала свій стан Яна Свердлюк.

У коментарях під постом користувачі мережі висловили слова вдячності й підтримки лікарці, побажавши їй та колегам витримки.
Коментарі українців

Коментарі українців Facebook-сторінка Закарпатської ендоклініки

Скриншот повідомлення

Скриншот повідомлення Facebook-сторінка Закарпатської ендоклініки

Пост лікарки