“Усі люди мають подумати головою без “пальтішка”, без “зебобіків”, без “стадіон так стадіон” і аналізів, результатів яких ми не знаємо” – Роман Скрипін

0
1395

“Я дуже хочу щоби ми почали чути один одного…”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише журналіст Роман Скрипін:

“А не оце одразу “біле пальтішко”. Країні потрібен конструктив і рух вперед. І в нього немає прізвища на “П” або на “З”. Ми реально втрачаємо час, людей, можливості. Я знаю що у FB пасеться багато апологетів мого “друга” Порошенка. Рівно як “друга”і Зеленського. Але я дуже хочу, щоби усі ці люди подумали своєю головою без “пальтішка”, без “зебобіків”, без “стадіон так стадіон” і аналізів, результатів яких ми не знаємо.

Подумайте, наприклад, чому я пішов з 5 каналу і чому він перетворився у маргінальне медіа. Чому віджали “Громадське”.

Чому, врешті-реш є маргінальними є усі так звані “інформаційні канали”. Так, так. І “прямий”, і 112, і newsone і НАШ, і ZIK. Ви малюєте чорта, де його немає. Енергію ви витрачаєте на ненависть і взаємне знищення. Насправді ж, у нас мало розумних людей на інтелектуальну дискусію. На увесь цей медійний колгосп ресурсів просто немає. Якось я втомився це пояснювати.

Давайте виходити в публічне поле. І говорити про країну, яку ми хочемо збудувати. І зупиняти флешбеки з минулого, як то законопроект Бородянського про дезінформацію. А ще я почитав законопроект про медіа від Ткаченка. Ви з якої печери вилізли? А що це за міждепутатська група за традиційні цінності? Куди ми рухаємося? Ми просто не створюємо картину майбутнього.

В цілому немає ніякого бачення. Я знаю, що пишу вам про failed state, але її створюють особливо “небайдужі”, в яких відсутні знання, досвід і культура. І ці “небайдужі” нас оточили. Від Сивохо до Федини. Від Тимошенко до Шуфрича. Ми радіємо що в Росії щось погано і не бачимо, що Україна поспіхом зроблена з гімна і палок. Це чути, звісно, неприємно, але це так.

Ми не закладаємо засадничих речей. Не притримуємося Законів і Конституції. Через необхідність порушуємо процедуру. Це так не працює. Вибачте, що на ніч емоційно. Але це все очевидні і логічні, як на мене, речі. І “біле пальтішко” може вам нагадати медичний халат. Я вас, усіх особливо буйних, хотів би упакувати у вгамівну сорочку.

Я маю що сказати більше і обов’язково це скажу в ефірі.”

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.