В Офісі Зеленського є кроти – розвідник назвав прізвища

0
96

Звільнений у запас офіцер ЗСУ Роман Червінський, який працював над операцією із захоплення “вагнерівців” вважає, що в Офісі президента завівся кріт.

Про це він розповів в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”, пише Газета.юа

“В Офісі президента панує атмосфера, в якій вони вважають, що діють правильно. Вони бояться посваритися с Росією. Це не один кріт, мені здається. Там ціла група людей, ті ж самі: Татаров, Єрмак, Демченко” – заявив полковник.

Червінський вирішив пролити трохи світла на обставини. Він говорить, що коли Василь Бурба хотів в останнє з’ясувати, хто був зрадником і планував провести розслідування, тоді Демченко відвів його в бік і сказав: “Василь, а для чого ти це робив? Ти хотів, щоб російські танки були в Києві?”

Розвідник наголосив, що оточення Зеленського тримає у страху його самого. Натякнувши, що попередній досвід не дає йому змогу повністю розбиратися у таких питаннях та нюансах військових операцій.

Червінський запевнив, що операція була спланована таким чином, що потім до України не було б ніяких претензій. Довести якусь участь розвідки до операції було б неможливо.