В Україну йде конкурент АТБ, через який закриються дві мережі: який вигляд матимуть магазини

0
250

Найбільша європейська мережа Lidl, яка невдовзі може з’явитися в Україні, буде робити акцент на власних торгових марках. Крім того, в магазинах не буде дорогих вітрин: товар викладають в упаковці виробника в ящиках один на інший.

Про це йдеться в матеріалі OBOZREVATEL. Lidl може стати головним конкурентом АТБ, оскільки обидві мережі наголошують на доступності товарів. Крім того, запуск європейської мережі прискорить закриття “Екомаркету” та “Великої кишені” в Україні.

“Ми зводимо накладні витрати до мінімуму та виключаємо непотрібні витрати”, – йдеться на сайті компанії. Покупцям пропонують приносити свої сумки, а не купувати вже пакетований товар.

Як виглядає супермаркет

Що продаватимуть у магазині

Що можна побачити в магазині

“Крім того, ми показуємо наші продукти в спеціальних коробках, а не поповнюємо запаси і складаємо їх окремо. Наші співробітники просто замінюють коробки в міру необхідності, заощаджуючи години щотижня”, – йдеться на сайті.

“У лідера ринку, АТБ – технологічний відрив не менш ніж 10 років. Але за системного підходу, вибору правильної стратегії та команди Lidl зможе скласти йому гідну конкуренцію”, – розповідає Андрій Жук, співзасновник та голова правління Асоціації ритейлерів України.