Відомі компанії відмовляються від співпраці з блогерами, які організували “голодну вечірку” у Львові

0
136

Серед великих компаній, які проінформували, що не співпрацюватимуть із цими лыдерами думок, – “Метро”, “Нова пошта”, “Розетка”.

У відповідь на заклик бойкотувати інфлюенсерів, які організували “голодну вечірку” у Львові, заключати договори про співпрацю з організаторами святкувань почали відмовлятися популярні компанії.

А саме, в мережі “Метро” дотримуються позиції, що це не неприйнятно продовжувати співпрацю з інфлюенсерами Олександром Заліском, Олександрою Пустовіт, Наталією Литвин, Олександром Куровським, Дариною Запісочною, Тетяною Самбурською та ведучим Володимиром Остапчуком, тому що їхня поведінка та дії показують зневагу до трагічних подій, які трапилися в української історії.

“На жаль, ми не можемо нести відповідальність за дії певних осіб, проте при підготовці майбутніх співпраць з блогерами та іншими публічними людьми ми будемо більш із більшою прискіпливістю підходити до вибору партнерів”, – заявили в “Метро”.

У компанії “Нова пошта” також не висловили підтримку щодо висміювання пам’ятних подій та їх знецінювання у будь-якому вигляді.

“На нашу думку, що у будь-якому святкуванні завжди є місце для поваги до інших, а саме ми б хотіли бачити це від блогерів, яких наслідують чимало дітей та молоді. Звичайно, ми будемо враховувати нещодавню ситуацію у нашому виборі блогері для подальшої співпраці. Зараз з блогерами, про яких ми говоримо, у нас немає діючих контрактів та домовленостей, та з огляду на їх дії, – у майбутньому і не буде”, – повідомили у компанії.

У “Розетці” дали обіцянку переглянути співпрацю з усіма лідерами думок, які долучилися до заходу.

У “Київстарі” заявили, що вивчатимуть деталі цієї ситуації та будуть з’ясовувати позицію блогера-партнера, щоб ухавлити правильне рішення.