Відрекомендувався лікарем. У Львові переодягнений у жінку невідомий намагався розбестити дитину у шкільному туалеті (відео)

0
501

У Львові  чоловік, який був переодягнений у жіночий одяг, зайшов у туалет середньої школи, де спробував розбестити ученицю 2-го класу, відрекомендувавшись лікарем.

Про це 21 грудня повідомило видання Zaxid.net, пише видання Гордон

Ця ситуація трапилася у міській школі 43. Чоловік проникнув до школи у жіночому одязі – червона куртка, джинси, чоботи. Щоб приховати обличчя невідомий надів окуляри та маску.

На відео видно, що охоронця на було на вході до приміщення.

У Facebook батьки дітей розповіли, що чоловік зайшов до жіночої вбиральні, де була другокласниця, представився лікарем та попросив дитину роздягнутися. Так як дитина довгий час не відвідувала школу, за нею в туалет прийшла вчителька. Він злякався, штовхнув жінку та вибіг із школи.

Ірина Чорнобиль (директорка школи) відмовилася давати коментар з приводу цієї ситуації, тільки сказала, що у школі проводять службове розслідування, а дівчинка не постраждала.

У міськраді Львова розповіли, що невідомий намагався проникнути у дві міські школи, повідомляє видання.

Ще одного зловмисника 20 грудня помітили в шкільному On Hove. Цього разу він змінив одяг і також увійшов до шкільного туалету, звідки вибігла дівчинка.

У поліції Львівської області розповіли про розшук  чоловіка. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 156 (розбещення неповнолітніх) Кримінального кодексу України.