Військовий експерт розповів, коли ЗСУ можуть пройти три лінії оборони ворога

0
453

Розвідка США вважає, що до кінця 2023-го ЗСУ вдасться порвати всі лінії оборони росіян.

Полковник запасу, льотчик-інструктор та військовий експерт Роман Світан повідомив, аби прорватися на півдні України, а кожну лінію ЗСУ знадобиться по одному місяцеві.

Про це експерт розповів в щоденному огляді, – пише ТСН.

“Я гадаю, що десь в жовтні ми точно пройдемо третю лінію оборони, це приблизно в районі Токмака. Якщо ми до осінніх дощів підійдемо південніше Токмака, ближче до Азовського узбережжя, дощі заважати не будуть. Вони, щонайменше, не завдаватимуть такої шкоди, як коли б ми перебували на рівні Запоріжжя або центрального, північного Донбасу”, – військовий аналітик.

За словами Світана, якщо буде достатня кількість сил та засобів, то форсування Дніпра та вихід до Криму можливий цього року. Експерт вважає, що на напрямку Олешки- Армянськ дощі надто впливати на фронт не будуть.

Слід зауважити, що американська розвідка повідомляла, що до кінця 2023-го ЗСУ вдасться порвати всі лінії оборони росіян. До слова, українські військові повідомляли, що близько 60% сил та засобів росіяни вклали в першу лінію оборони, яку українські оборонці пройшли за три місяці.