“Всі, як один, стали на захист країни”: у листопаді війна забрала шістьох українських героїв – їхні імена

0
697

У листопаді війна забрала ще шістьох героїв. Шістьох людей різного віку, різної мови та віри. Різних, але таких рівних в одному: всі вони, як один, стали на захист своєї країни, повідомляє фонд “Повернись живим”.
 

2 листопада російський снайпер прицільним пострілом вбив Сергія Єлисєєва. Молодий хлопчина родом з Дніпра, за згадкою побратимів, Сергій був хорошим другом та життєрадісною людиною. Він долучився до Армії ще 2015 за мобілізації, далі ж, уже з власної волі залишився у війську і захищав Україну у лавах 128 ОГШБр. Сергію назавжди лишиться 31. Російська куля в одну мить осиротила дружину і шестирічного сина.
 

7 листопада під Новозванівкою російські найманці обстріляли наші позиції з важких мінометів. Бійці, яких застало на позиціях, намагались дістатися укриття, та одна з мін калібру 120 міліметрів розірвалася поруч. Поранення стали фатальними для Віталія Павлиська, головного сержанта з лав 24 ОМБр імені короля Данила. Віталію було 47, родом він зі Львівщини. Чоловік з власної волі долучився до війська ще 2015 року. Побратими згадують його як майстровитого чоловіка та сапера від бога. Після тяжкого поранення, яке Віталій дістав ще 2017-го, він продовжив службу навіть попри наслідки та осколки, що лишились у тілі. Смерть Віталія осиротила батьків, дружину, сина та доньку. 

Підполковник Руслан Прусов пройшов гарячі точки перших років війни, а нині обіймав посаду заступника командира з повітряно-десантної підготовки у лавах 79 ОДШБр. Він загинув 12 листопада під Станично-Луганським, коли автівка наїхала на вибуховий пристрій. Без батька та чоловіка залишились донька та дружина.
 

Майстер-сержант з лав 79 ОДШБр, Вадим Федосєєв пов’язав своє життя з військом. Навіть потім, після невеликої перерви – пішов захищати Україну за мобілізацією, а згодом вже і за контрактом. Загинув 12 листопада разом з підполковником Прусовим. Залишилися дружина та син.
 

Уберт пов’язав своє життя з військом одразу по закінченню школи, ще 2004 року. Строкова служба, кілька контрактів: чоловік свідомо обрав кар’єру захисника України. Десантник, снайпер – він служив у декількох бригадах, аж доки не долучився до Сил спеціальних операцій у якості розвідника-снайпера. Не раз поранений, Уберт захищав Україну на фронті з перших днів війни і пройшов її найгарячіші точки. 19 листопада Уберт Мрачковський загинув від ворожої кулі. Йому назавжди залишиться 33. Смерть захисника осиротила брата, дружину та двох дітей.

 Алі Наіб Алхасли народився у Азербайджані, а вже у зрілому віці перебрався до Харкова. Хлопчина займався бойовими мистецтвами і брав участь у спортивних змаганнях, виступаючи з написом «Воїн» на своєму вбранні. 2018 року він за контрактом долучився до Армії, а з часом – продовжив контракт і залишився на фронті, у лавах 54 ОМБр. Куля російського снайпера поцілила Алі Наіба 26 листопада, на позиціях під Новомихайлівкою. Поранення виявилось фатальним. Смерть захисника, якому довіку залишиться 29, осиротила матір.
Ми щиро співчуваємо родинам та побратимам наших полеглих захисників. Ніколи, ні на єдину мить не забуваймо, хто розпочав цю прокляту війну. Хто, зрештою, і за що вбиває найкращих із українців.

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.