“Втратив 12 кг, погіршилася здатність розмовляти”: Ясько розповіла про стан Саакашвілі, який голодує в грузинській в’язниці

0
40

Єлизавета Ясько, що перебуває у стосунках із Саакашвілі, повідомила, що здоров’я його погіршилося після початку голодування.

 

“СТАН ЙОГО ПОГАНИЙ, СЬОГОДНІ, ПО ТІЙ ІНФОРМАЦІЇ, ЯКУ Я МАЮ, У НЬОГО СИЛЬНО ПОГІРШИЛОСЬ САМОПОЧУТТЯ, МОТОРИКА, ЗДАТНІСТЬ РОЗМОВЛЯТИ, КОЛІР ОБЛИЧЧЯ. ЦЕ Ж УЖЕ 13-Й ДЕНЬ ГОЛОДУВАННЯ, А ЦЕ МАЙЖЕ ДВА ТИЖНІ. ЦЕ НЕ ЖАРТИ. ТОМУ ЗАРАЗ ВАЖЛИВО ДІЯТИ, А НЕ ЧЕКАТИ, ПОКИ ЛЮДИНІ СТАНЕ ЩЕ ГІРШЕ”, – СКАЗАЛА ЯСЬКО.

Українська нардепкаговорить, що Саакашвілі схуд на 12 кг.

“ВІН ВЖИВАЄ ВОДУ. ВІН СПРАВДІ, ЗА МОЄЮ ІНФОРМАЦІЄЮ, КУПИВ СІК, АЛЕ ЙОГО НЕ ВЖИВАВ. ОДНАК ТЮРЕМНА ВЛАДА ЗРОБИЛА З ЦЬОГО ВИПАДКУ ФАРС І ВІДРАЗУ СКАЗАЛА, ЩО ВІН НЕ ГОЛОДУЄ. ЦЕ НЕ ПРАВДА, ВІН ГОЛОДУЄ. ОСОБЛИВО, ЯКЩО ПОБАЧИТИ СКІЛЬКИ КІЛОГРАМІВ ВІН ВТРАТИВ, А ЦЕ МІНУС 12 КІЛОГРАМІВ. ТОБТО ЛЮДИНА, ЯКА НЕ ГОЛОДУЄ, ТАК ПОГАНО НЕ ВИГЛЯДАЛА Б”, – ДОДАЛА ЯСЬКО.

Звільнення Саакашвілі з в’язниці Ясько назвала “питанням честі й гідності” України, а його арешт – політичним переслідуванням.