“Ви побачили не найкращого Усика”: перші слова боксера після перемоги над Джошуа

0
55

Український боксер Олександр Усик (19-0, 13 KO) після виграного бою за очками над британцем Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО) що бій відбувся так, як він і хотів. Але наразі чемпіон світу за трьома основними версіями хоче до своїх діток

“Для мене ця перемога має дуже велике значення. Поєдинок минув саме так, як я і хотів. Було декілька моментів від Ентоні, коли він мене затискав. Але це було не страшно. Передчасно закінчити поєдинок в останніх раундах? Не стояло таке завдання. Спочатку так і хотів зробити, потрапив, кинувся, але згодом мій тренерський штаб привів мене до тями”, – висловився після бою боксер.

Усик бив і багато рухався.

Також наш співвітчизник передав привіт своїм трьом дітям. Та повідомив, що в цей день 12 років тому його дружина Катерина сказала йому “Так”. Тому у нього сьогодні подвійне свято.

Катерина Усик

З приводу реваншу з Джошуа, який був прописаний в контракті, Усик зауважив, що проробив величезну і важку роботу в таборі і зараз найбільше хоче повернутися додому і провести час з сім’єю і своїми дітьми, спостерігати, як вони граються і брудняться.

Наприкінці боксер зауважив , що сьогодні всі побачили не найкращого Усика: “Я можу бути ще кращим”.