“Вигідно лише ЗСУ”: Гіркін розкритикував Пригожина за плани запустити “вагнерівців” на Бєлгородщину

0
69

Окупант також зазначив, що в Бєлгородській області російська влада опинилася в положенні “черв’яка, що потрапив на вилку”.

Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) розкритикував заяву власника ПВК “Вагнер” Євген Пригожина про можливий захід найманців до Бєлгородської області РФ для придушення сил повстанців.

Про це Гіркін написав у Мережі, – пише ТСН.

Терорист у своєму повідомленні зазначив, що у зв’язку з масованим обстрілом і боями в Бєлгородській області російська влада опинилася в положенні “черв’яка, що потрапив на вилку”.

“Противник “поставив на вуха” густонаселену і досить благополучну (за російськими мірками) область, а Кремль нічого не може зробити, щоб Бєлгородщина не перетворилася на таке ж постійне поле бою, яким 9 років є Донбас”, – йдеться в заяві Гіркіна.

На його думку, передислокація найманців “Вагнера” з українського Бахмута до російського Шебекіно вигідна, перш за все, ЗСУ.

“Анонсоване головним базікалом оркестру Пригожиним “самостійне” переміщення виведеного з Бахмута “Вагнера” під Шебекіно – якраз вигідне саме і лише ЗСУ. Саме такого результату противник і хоче – щоб великий (хоч і сильно пошарпаний) резерв, що утворився, був втягнутий в чергові (на зразок Бахмута) стратегічно-безглузді і криваві бої десь у Вовчанську. А ворог вдарить своїми добірними з’єднаннями десь в іншому місці”, – поділився своїми думками російський терорист.

Заява Пригожина про захід “Вагнера” на Бєлгородщину

3 червня Пригожин заявив, що найманці “Вагнера” вирушать воювати до Бєлгородської області, і не запитуватимуть задля цього дозволу в Міноборони РФ: “Ми прийдемо та захистимо наший російський народ і всіх тих, хто там проживає. Чекати чийогось запрошення чи дозволу ми не будемо”. Пригожин також вказав, що задля “захисту” регіону “вагнерівці” потребують боєприпасів.

Поки російські терористи розмірковують, що ж робити з ситуацією в Бєлгородській області, повстанці з “Російського добровольчого корпусу” та легіону “Свобода Росії” 4 червня продовжили бої з російськими військами в Бєлгородській області. Добровольці заявили про свій захід до передмістя Шебекіно.

У Кремлі досі не знають, як реагувати на рейди РБК та ЛРС до Бєлгородської області, тож в інформаційному просторі відбувається хаос. Так, Міноборони РФ звітує про витіснення повстанців з регіону на територію України. Водночас губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков заявляє, що поблизу селища Таволжанка тривають бої.