За нетверезу їзду львівському священнику писали штраф на 17 тис. грн

0
49

Юрій Чорній заявив, що пив під час літургії лише розбавлене водою сухе вино.

Франківський районний суд Львова признав винним у нетверезому водінні 37-річного львівського священика Юрія Чорнія. Йому призначили штраф на 17 тис. грн та забрали водійське посвідчення на рік.

Священнослужителя львівського храму св. Климентія Папи (УГКЦ) Юрія Чорнія за кермом авто Renault Scenic зупинили 9 травня партульні поліцейські, які запідозрили, що чоловік нетверезий. Перевірка на алкотестері показала – 0,92 проміле алкоголю.

На судове засідання 37-річний Юрій Чорній не з’явився, але його адвокат клопотав про закриття справи, «тому що матеріали протоколу не мають ніяких належним чином підтверджуючих доказів про вчинення особою вказаного правопорушення».

Ознайомившись із матеріали справи, суддя Степан Дзеньдзюра виніс рішення про те, що Юрій Чорній винний у водінні під алкогольним сп’янінням. Це підтверджує протокол про адмінправопорушення, результати тесту та відеозапис, який приєднали до матеріалів справи, а ще свідчення самого священника, який у розмові з патрульними признав, що пив під час ліртургії сухе вино, розбавлене водою. Ніякого іншого алкоголю у той день, як розповів священник, він не пив

В результаті суддя оголосив штраф священику у 17 тис. грн і на один рік забрав у нього посвідчення водія. Юрій Чорній ще може оскаржити це рішення в апеляційному суді впродовж 10 днів.