Захисник Олег Сенцов показав яблуневий сад, у якому нема кому зібрати врожай

0
205

Режисер Олег Сенцов розмістив в соцмережі красномовний знімок

Колишній політв’язень Кремля, режисер, а тепер військовий Олег Сенцов із початку повномасштабного вторгнення захищає Україну, на своїй сторінці у Фейсбук розмістив красномовну світлину, – пише Главком.

Режисер опублікував в соцмережі селфі, на якому зображений у саду на тлі яблуневих дерев. «Яблука, які нема кому збирати», – підписав Сенцов світлину.

Раніше Сенцов написав в соцмережі, що розраховувати на швидку переогу українцям не варто: «Що за два-три тижні? Перемога? Я не знаю, хто мав такі дитячі настрої. У хоч трохи розуміють нормальних людей, які дивляться на карту і в статистику – яке військо в Росії, який у нього економічний запас, скільки грошей туди пішло, скільки путін витратив на це все сил і часу, адже він пішов у відкритий наступ, – хто здаватиметься за три тижні? Це ясно, як білий день. А розрахунок на два-три тижні – це «арештівщина», і її треба було позбуватися вже давно».

«З позитивних сторін затяжної фази війни: насамперед ми не програємо – це дуже добре, – продовжив Сенцов. – Ми затягуємо цю війну з сильнішим противником. Тут треба розуміти, що російська армія справді сильніша. Це слід усвідомити: у них більше військо та більше ресурсів. Ми менша армія, але краще вмотивована, навчена, нас підтримує суспільство, міжнародні партнери. Вона більш децентралізована та інноваційна. Тобто ми тримаємось: частина у нас на радянській зброї, частина – на західній. У нас не так багато важкої зброї, але більш простої. Наприклад, у мене американський М4А1 Carbine, він уже є у багатьох хлопців та дівчат. Є Javelin, труби, NLAW, LAW, Stinger. Такого добра більш-менш вистачає. Чогось важкого справді мало, але арта працює, HIMARS теж, і я думаю, що цього буде дедалі більше. І більша частина – це волонтери. Тобто у мене від держави лише гвинтівка, все інше або я купив сам, або привезли мені волонтери. Дуже багато обладнання, і так майже всі. Ми давно воюємо та всім забезпечені».