Застрелився з автомата: у Львові покінчив життя самогубством 18-річний курсант

0
177

У Львові 18-річний курсант університету внутрішніх справ загинув під час варти на посаді 19 березня. За попередніми даними, хлопець застрелився з автомата.

Загибель курсанта підтвердили на сайті університету. У виші висловили співчуття та заявили, що розпочали внутрішнє розслідування, – пише OBOZREVATEL

“Усі обставини події з’ясовують правоохоронці в межах розпочатого кримінального провадження. Крім того, за фактом смерті курсанта 2-го курсу проводиться службове розслідування”, – повідомили в університеті.

Водночас кілька Telegram-каналів, посилаючись на джерела в правоохоронних органах, пишуть, що хлопець 2004 року народження вистрілив з автомата Калашнікова АКС-74У собі в голову. Він помер дорогою до лікарні.

Батьки хлопця перед його загибеллю отримали від сина повідомлення, в якому він попросив вибачення і подякував за все. При цьому, як пишуть ЗМІ з посиланням на товаришів по службі загиблого, в нього нібито був конфлікт з керівництвом вишу.

За даними Zaxid.net, курсант навчався на факультеті № 3, де готують фахівців для підрозділів превентивної поліції. Він був родом із Рівненщини, незабаром йому мало б виповнитися 19.