Заступник керівника фракції “Слуги народу” під час війни придбав розкішний маєток у центрі Києва (фото і відео)

0
242

Заступник керівника фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Павло Халімон у розпал повномасштабної війни РФ проти України придбав розкішний маєток вартістю мільйони гривень. Великий будинок із земельною ділянкою в центрі Києва офіційно було оформлено на іншу особу, проте журналістам вдалося з’ясувати, що Халімон постійно проживає в цьому маєтку.

Примітно, що сума угоди склала трохи більш ніж 10 млн гривень, у той час як аналогічні маєтки в тому ж районі коштують 50-60 млн. Про це йдеться у розслідуванні “Української правди”, – пише Оbozrevatel

Йдеться про великий маєток, розташований на дорогій землі на Печерських пагорбах біля ботанічного саду імені Гришка. Народний обранець Халімон фактично став власником елітної нерухомості влітку 2022 року.

Журналісти з’ясували, що нардеп за документами не є власником маєтку, а договір купівлі-продажу було оформлено на Котеленець Анастасію Миколаївну. У мережі про жінку практично немає жодної інформації, окрім тієї, що наприкінці 2021 року вона захищала дисертацію у Міжрегіональній академії управління персоналом. Примітно, що того ж року у її власності з’явилося 45 земельних ділянок.

Завдяки джерелам у правоохоронних органах журналісти встановили, що маєток у 2022 році було куплено за 10,3 млн гривень, а продавцем виступив архієрей Православної церкви України Олександр Драбинко. При цьому аналіз ринку нерухомості показав, що вартість аналогічних будинків сягає 60 млн гривень.

До речі, коментар журналістам не вдалося отримати ні від Халімона, ні від Анастасії Котеленець, на яку було оформлено дорогу нерухомість.