Зеленський пояснив Авакову, де його місце

0
149

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков більше не є загрозою для президента України Володимира Зеленського, адже Зеленський “чітко пояснив” йому, хто в країні головний.

Про це в інтерв’ю “Радіо Свобода” розповів радник по антикризовим комунікацій голови Офісу президента Андрія Єрмака Михайло Подоляк, пише Апостроф

“Іноді Аваков занадто очевидно намагався перетягнути на себе функції президента. Не знаю, навіщо. Зараз, по-моєму, Володимир Олександрович делікатно, але чітко пояснив, що президент в цій країні він, і тільки він, і ключові напрямки визначає тільки він, але у Арсена Борисовича – безпека “, – розповів Подоляк.

На уточнення Радіо Свобода, коли саме відбулася ця розмова, актікрізовий радник голови ОП пояснив, що це – “не питання однієї розмови”.

“Це питання поведінкових внутрішніх реакцій. Знаєте, як кажуть: “кулуари”. Ось в кулуарах певним чином люди поводяться. І мені здається, що ця диспозиція, нова диспозиція, виникла протягом останніх трьох-чотирьох місяців, коли вже точно зрозуміло, що Володимир Олександрович – це серйозний гравець і він прийшов на досить тривалий час (на довший, ніж багато хто думає, але відразу скажу, що ми не говоримо про авторитаризм, поліцейську державу і так далі, ні). І Арсен Борисович теж це зрозумів. І це – дуже добре. Тому що неможливо (ефективно працювати – ред. “Апостроф”), коли існує чиясь ілюзія, що він має право перетягувати на себе функції президента “, – зазначив Подоляк.