Зеленський прокоментував мобілізацію в рф і ядерні погрози путіна

0
241

Президент Володимир Зеленський повідомив, що наша держава не планує скасовувати звільнення окупованих територій навіть попри ядерні погрози диктатора рф володимира путіна.

Про це він сказав в інтерв’ю німецькому виданню Bild, пише Громадське.

Український президент заявив, що не бачив відеозвернення путіна, але має про нього всю інформацію, яка йому потрібна: каже, що у цій промові не було нічого нового для нього. Зеленський назвав російські «референдуми» фіктивними та наголосив, що 90% країн світу їх не визнає.

«Ми будемо діяти згідно з нашими планами крок за кроком. Я впевнений, що ми звільнимо нашу територію», — вважає Зеленський.

Зеленський наголосив, що не вірить, що путін застосує ядерну зброю, але не виключає ядерного удару: «Ми не можемо заглянути в голову цій людині».

Втім, український президент закликає не піддаватися на погрози путіна.

«Завтра путін може сказати: “Окрім України, ми хочемо ще частину Польщі, інакше ми застосуємо ядерну зброю.” Ми не можемо йти на ці компроміси», — сказав Зеленський.

Український президент сказав, що  часткова мобілізація у країні-агресорці триває вже місяць — про це йому нібито поінформували українські спецслужби і країни-союзники. Зеленський стверджує, що росіяни вже мобілізували студентів військових училищ, яким навіть не далі закінчити навчання.

«Всі ці люди не можуть воювати. Вони приходять до нас і вмирають», — сказав глава держави.

Він говорить, що оголошення часткової мобілізації у рф свідчить про проблеми з офіцерами та іншим армійським персоналом. ядерні погрози

«Йому (путіну — ред.) потрібна багатомільйонна армія, яка прийде до нас. Тому що він бачить, що більшість тих, хто до нас приходить, просто тікають… Він хоче втопити Україну в крові, але у крові своїх солдатів», — резюмував Зеленський.