ЗСУ ліквідували окупанта, який називав Одесу “російським містом” і мріяв про знищення України

0
46

Українські бійці знищили чергового “визволителя”, який із російської глибинки приїхав до України вбивати український народ. Уродженець Казані Олексій Пашагін був “денацифікований” ще у травні, але додому його труп діставався майже місяць.

Українська армія попрацювала на славу: впізнавати росіянина, який мріяв про знищення української держави, довелося ДНК. Фото ліквідованого загарбника показав офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, пише Обозреватель

Український офіцер також розшукав коментар, який залишав ліквідований загарбник у мережі.

“Думаю, наступного року вже можна буде спокійно з’їздити до російського міста Одеса. Чорне море буде російським, а України взагалі не буде”, – писав Пашагін у вересні 2021 року.

У прогнозах росіянин помилився: замість поїздки в українську Одесу він вирушив у захоплюючу подорож ворожими просторами у пакеті для трупа.

Окупант мріяв про знищення України, але був "денацифікований" українськими воїнами
“Уродженець села Микільське Татарстану старший сержант Пашагін Олексій Миколайович 1988 р.н. поїхав до України воювати з фашистами, 23.05.22 десь їх зустрів, загалом, упізнали лише за ДНК”, – пише користувач Twitter Necro Mancer.

У забороненій в Україні мережі “Вконтакте” та у казанських ЗМІ загарбники плачуться, що 33-річного загарбника “демілітаризували” за два тижні до дня народження. І що чоловік мав прийомну доньку, сам же розмножитися не встиг.

Олексій Пашагін

Перед відправкою на війну в Україну окупант служив у Хабаровському краї, але йому там не сиділося.

"Визволителя" впізнавали за ДНК