ЗСУ не дають підняти голови окупантам: ЗМІ дізналися, де відбуваються найактивніші бої

0
232

По “вагнерівцях наполегливо б’є українська артилерія.

У Бахмуті Донецької області тривають важкі та запеклі бойові дії українського війська із російськими окупантами. Найактивніші бої зараз відбуваються у північному районі міста.

Про це пише CNN, – пише ТСН.

У Мережі з’явилися кадри, які, схоже, підтверджують бої в Бахмуті навколо металургійного заводу “АЗОМ”, який є розгалуженим комплексом у північному районі міста.

Найманці приватної військової компанії “Вагнера” сфотографувалися, як підозрюють, в одному з цехів заводу. На відео один із них розповів, що по них наполегливо б’є українська артилерія.

“Щодня сюди б’ють десятки снарядів. У них величезна кількість боєприпасів, вони щодня поповнюються. Вони (ЗСУ. – Ред.) не дають підняти голови нашим бійцям”, – сказав “вагнерівець”.

Нещодавно російські пропагандисти повідомили, що бойовики “Вагнера”, нібито, почали штурм підземних ділянок заводу “АЗОМ”. Згідно з незалежним аналізом поля бою, підрозділи “Вагнера”, схоже, просуваються навколо Бахмута обмежено, але вони залишаються далеко від оточення та можуть бути вразливими для української контратаки.