“ЗСУ роблять з їхньої техніки мертві танки”: Тука розповів, за яким сценарієм росіяни діють в Україні

0
49

Українська армія, яка героїчно протистоїть російським загарбникам, демонструють нову стратегію: вони концентруються на знищенні запасів палива та снарядів, перетворюючи путінські танки на “мертві трактори”.

Про це повідомив ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука в інтерв’ю OBOZREVATEL.

“Перший сценарій – повна блокада. Але це дуже тривалий за часом сценарій. А другий сценарій – це, умовно, “Алеппо”. Просто фізичне знищення населених пунктів. Це не лише Маріуполь. Це і Волноваха, і Сєвєродонецьк. Наразі Лисичанськ рівняють із землею, і передмістя, і райони Харкова. Очевидно, що Росія діє за таким сценарієм”, – сказав він.

За його словами, не допустити, щоб ворог знищив таким чином усю нашу країн, можливо лише збільшенням військової могутності Збройних сил, які будуть здатні завдавати потужних ударів, після яких окупанти не зможуть використовувати існуючі запаси реактивно-артилерійських систем.

“Зверніть увагу: навіть якщо подивитися зведення, можна зробити висновок про те, як останнім часом змінилася тактика артилерійських дуелей між нашими захисниками та російськими орками… Наші припинили полювати за конкретним танком чи конкретною установкою “Град”. Вони використовують знищення складів. Адже будь-яка військова техніка, той самий танк, без снарядів та дизпалива – це просто мертвий трактор. РСЗВ “Град” без снарядів та палива перетворюється просто на постамент у якомусь селі, – додав Тука.