На Миколаївщині екіпаж лише одного танку знищив 9 одиниць техніки, що наступала

0
982

Кількість не означає якість і перемогу – це підтвердили українські танкісти у Миколаївській області.

Під час наступу на Миколаївщині тільки  один панцерник зустрівся з кількома ворожими і вийшов переможцем, йдеться в ТСН.

Екіпаж одного танку зробив неможливе – вийшов один проти 9. Під час наступу прийняв бій за чужинською армадою і вийшов переможцем. «Десь годин шість йшов бій, був танчик видно, був гриб диму і БМП були дві, одну зачепили», – розповідають бійці.

Чоловік до початку повномаштабного вторгнення працював продавцем -консультантом побутової техніки, а тепер палить ворожу техніку на своєму 72-ому.  Ліквідувавши російську техніку український  панцерник прорвався крізь техніку окупантів і цілим повернувся на базу. У цьому підрозділі хлопці знають, як воювати . «Війна це завжди складно наступ складно легше оборонятись, а ніж наступати, але все одно виженемо їх з нашої землі, не буде їм тут життя», – переконують хлопці.

Є у бійців і поповнення – російського панцерника воїни притягли недавно, але  підбили його кілька місяців тому,  не могли забрати, бо російська артилерія не давала підійти ближче. «Кілометрів 12 за собою тягли, він був в кращому вигляді, це попрацювали ремонтні бригади», – переконують бійці.

“З машини зняли усе , що  підходить до наших танків. Після боїв наші панцерники потребують ремонтів, а дані знову наводять жах на ворога. Завдяки їм нашій піхоті вдалося закріпитися і посунути лінію фронту вперед. На відміну від рашистів українці не кидають свою техніку, навіть якщо вона підбита і намагаються евакуювати її.”

Вони щодня ризикують своїми життями, наближаючи перемогу на Миколаївщині та Херсонщині. Розуміють, що кожен виїзд може стати останнім, тому кепкують з усього, так легше заглядати в очі смерті.