Буданов пояснив, чому РФ береже “Кинджали”, і розповів про нову проблему військ Путіна

0
251

Держава-терорист Росія береже свої гіперзвукові ракети “Кинжал”, оскільки має їх дуже мало. Ще на початку війни окупанти мали їх лише 47, а виробляти їх зараз технологічно майже нереально.

Про це в інтерв’ю Liga.net розповів начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов. Він уточнив, що за час повномасштабної війни росіяни виготовили лише декілька таких боєприпасів, – пише OBOZREVATEL.

“Це несерйозно. Можна лякати світ тим, що в тебе є “Кинджал”. Але коли починаєш їх реально використовувати – що далі? Можеш зробити 47 ударів. Для розуміння, “Іскандерів” використано понад 900. Що таке 47?” – зазначив Буданов.

Як пояснив начальник ГУР, наразі Росії складно налагодити виробництво “Кинджалів”, оскільки через санкції вона не може дістати комплектування.

“Вони роблять паралельний імпорт, але це дуже ускладнює і збільшує термін доставки цих частин. А деякі вони, попри все, так і не можуть дістати”, – додав він.

Причому наразі, за словами Буданова, у Росії вже почався технічний голод через санкції. Держава-агресорка зіткнулася з проблемами, аналогічними нашим, із початку осені.

“Як у нас проблема зі снарядами до артилерії, яку ми вирішуємо завдяки партнерам, – так і в них це почалося. Як у нас почались проблеми з осколково-фугасними снарядами до танків – так само в них. Те саме стосується ракет до РСЗВ”, – пояснив розвідник і додав, що росіяни сьогодні так само у всьому світі шукають, де придбати снаряди 122 і 152 мм, танкові осколково-фугасні боєприпаси та реактивні снаряди до “Градів” і “Ураганів”.

Нагадаємо: Буданов заявив, що у країни-агресорки Росії закінчується ракетний арсенал. Саме цим і зумовлений “проміжок” між ракетними ударами окупантів по Україні. Загалом, за його словами, ракет у РФ вистачить ще на дві-три масштабні атаки.

Начальник ГУР зауважив, що спочатку путінська армія робила теракти по об’єктах критичної інфраструктури раз на тиждень. Потім інтенсивність зменшилася: окупанти атакували або раз на 10 днів, або раз на два тижні. Зараз цей проміжок між атаками став ще довшим.