“Довго, дуже важко і кров’ю”: Арестович заявив, що кінець війни може виявитись складнішим за початок

0
352

Наша держава безперечно звільнить загарбників усі свої території, але це відбуватиметься довго, важко і з великими втратами. Проте найважчими в цьому сенсі є два-три перших ривки.

Про це радник Офісу президента України Олексій Арестович розповів у розмові з російським опозиціонером та юристом Марком Фейгіни, пише ТСН

“Я як Олексій Арестович кажу, як є. Ми, звісно, повернемо всі наші території, але суспільство повинне підготуватися до того, що це буде довго і дуже важко, і кров’ю. Тому що ті, хто наступають, завжди зазнають більших втрат, ніж ті, хто обороняються. За виключенням рідкісних випадків – коли вдалося там піймати противника, розламати і взяти в полон, а він навіть не встиг смикнутися”, – попередив радник ОП.

“Те, що зараз іде на Херсон – повільно, по метру, кров’ю солдат ми відвойовуємо там нашу землю, крутимо її з заходу на схід. Можете уявити, скільки знадобиться зусиль і крові для того, щоб звільнити всю зайняту територію”, – додав Арестович.

Водночас Арестович сказав, що приємна новина полягає в тому, що найскладнішими є перші два-три ривки.

“Якщо ми це зробимо, то російська система оборони повалиться значною мірою. І всі решта успіхів будуть простішими. Але два-три перших “Еверести” нам треба взяти і вони будуть реально складними. Далі вже буде легше”, – сказав радник президентського офісу.

“У якомусь сенсі завершення війни чи перемога у війні може виявитися складнішою, аніж початок війни. По ресурсах, по крові, по важкості, по психологічних зусиллях, вольових і так далі. Тому, не дивлячись на те, що ми наступаємо, нам треба підзібратися всім дружно, зокрема й психологічно, і тримати вольовий фронт. Тому що перемагає зрештою той, у кого воля сильніша“, – пояснив Арестович.