Кулеба назвав види озброєння, яких Україні не вистачає для швидкої перемоги

0
429
Ukrainian Foreign Minister Dmytro Kuleba speaks during his interview to The Associated Press in Kyiv, Ukraine, Tuesday, July 12, 2022. Ukraine's foreign minister says grain exports from his country's ports won't resume without security guarantees for ship owners, cargo owners and Ukraine as an independent nation. Military officials from Russia and Ukraine were set to hold their governments’ first face-to-face talks in months Wednesday during a session in Istanbul devoted to a United Nations plan to export blocked Ukrainian grain to world markets through the Black Sea. (AP Photo/Andrew Kravchenko)

Наша держава має три великих пріоритети по зброї, яка потрібна для якнайшвидшої перемоги у війні проти країни-агресорки.

За словами міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, Україні необхідна саме та зброя, кількість якої у рф зараз вища.

Про це очільник МЗС сказав під час брифінгу, передає ТСН.

“КУДИ Б Я НЕ ПОЇХАВ, БУДЬ-ЯКА РОЗМОВА ПОЧИНАЄТЬСЯ І ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ПОСТАЧАННЯМ ЗБРОЇ… ПО СИСТЕМАХ ОЗБРОЄННЯ У НАС Є ПРІОРИТЕТИ. ТРИ НАЙБІЛЬШІ ПРІОРИТЕТИ – ЦЕ АРТИЛЕРІЯ БУДЬ-ЯКОГО ТИПУ І БОЄПРИПАСИ ДО НЕЇ, ЦЕ ППО І СИСТЕМИ ЗАЛПОВОГО ВОГНЮ. ЦЕ РЕЧІ, ЯКІ ПОТРІБНІ”, – ЗАЯВИВ КУЛЕБА.

Він заувважив, що артилерія і РСЗВ – це ті системи, яких у російської федерації цпоки значно більше, ніж має Україна.

“МИ МОЖЕМО БОРОТИСЯ НЕ ТІЛЬКИ КІЛЬКІСТЮ, АЛЕ І ЯКІСНО, ТОМУ ЩО ОДНА ГАУБИЦЯ НАТО НАБАГАТО ЕФЕКТИВНІШЕ РОСІЙСЬКИХ ГАУБИЦЬ, ВИГОТОВЛЕНИХ В РАДЯНСЬКОМУ СОЮЗІ. НА КОЖНІЙ ЗУСТРІЧІ Я ПОСТІЙНО ПІДКРЕСЛЮЮ ВЕЛИКУ ПОТРЕБУ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ АРТИЛЕРІЇ. НІЯКА І ОБОРОННА І НАСТУПАЛЬНА ОПЕРАЦІЯ НЕ МОЖЕ БУТИ ВТІЛЕНА БЕЗ АРТИЛЕРІЇ”, – ПІДКРЕСЛИВ КУЛЕБА.