Мені складно пояснювати мешканцям Бучі, чому ми витрачаємо кошти на ремонт доріг, коли людям ніде жити, – депутатка міськради Українцева

0
244
Катерина Українцева, депутатка Бучанської міської ради повідомила, що за експертними оцінками відновлення потребує 301 будинок міста

Про це вона розповіла в етері Еспресо.

Депутатка Бучанської міської ради дала коментар з приводу повідомлення від облради Київщини про виділення із резервного фонду області 145 млн грн на подолання наслідків війни та відновлення регіону, з яких 100 млн виділено на розвиток та утримання доріг з відповідною інфраструктурою.

“Найбільше обурення викликало навіть не те, що ремонтуються дороги, а коли я почула про повторний ремонт вулиці Вокзальної у м. Буча.  Саме на цій вулиці ЗСУ розбили колону броньованої техніки ворога і у наслідок  важкого бою було зруйновано вщент декілька приватних будинків на цій вулиці. Але вже у квітні, на вулиці Вокзальній був відремонтований великий відрізок дороги, а де менше було уражень дорожнього полотна, зроблений ямковий ремонт. І була зроблена досить якісна дорога. Я не можу зрозуміти, до того ж мені як депутату дуже важко пояснювати містянам, чому ми витрачаємо кошти на ремонт доріг, коли людям ніде жити”, – підкреслила Катерина Українцева.

Українцева сказала, що були зроблені експертні дослідження у Бучі житлового фонду, за якими встановлено, що 301 будинок потребує відновлення.